Заказать звонок
ᐉ Купить мощный электрошокер в Киеве ⭐ и Украине магазин шокеров от wei-shi.com.ua

067-146-30-30

RU UA UA
Корзина


График работы
Пн-Птн с 09:00 до 19:00
Сб-Вс - только онлайн заказы

Внимание
Остерегайтесь подделок
Информация
  

Чи потрібен дозвіл на електрошокер

 

Чи потрібен дозвіл на електрошокер

Враховуючи останні події, які відбуваються в Україні, усе більше людей задумуються над тим, щоб придбати електрошокер. Даний засіб здійснює на нападника розряд, завдяки якому його можна повністю знешкодити мінімум на 5 хв., максимум – на пів години. Але із-за законодавчих постанов часто виникають непорозуміння.

 

Чи потрібно отримувати дозвіл

Постанова про власність відносить електрошокер до засобів, яким звичайні громадяни, громадські організації та юридичні особи не мають права володіти. Але у постанові «Про використання спеціальних засобів» не регламентовані пристрої, що належать до шокерів. Таким чином, усі моделі являються спецзасобами.

Подальші постанови КМУ, які в минулому забороняли носіння та користування засобом, прийняли рішення про відміну закону «Про власність». Але новий акт, який би чітко відповідав на питання чи потрібен дозвіл, так і не був розроблений.

Якщо ви розумієте, що вам потрібен самозахист, рекомендуємо купити моделі у вигляді запальнички, ліхтарика, мобільного телефону тощо. Такий шокер здатен відлякувати тварин, допоможе у скрутній ситуації, при цьому не буде виявлений під час обшуку.

Наш інтернет-магазин електрошокерів пропонує широкий асортимент високої якості. Продукція має усі необхідні сертифікати, довговічна, надійна, доступна. Вона не здатна завдати шкоди, тим паче вбити людину або тварину. Пам’ятайте – придбання занадто потужного пристрою можливо тільки незаконним шляхом, адже він як раз здатен нанести тяжкі пошкодження (дані дії підпадають під статтю).

Чи дозволено користуватися шокером в Україні?

В ЗУ обумовлено, що каліцтво людини чи тварини заборонено, окрім ситуацій самозахисту. Чіткої постанови стосовно заборони користуватися шокером не розроблено, тому використання даного пристрою не під забороною. Дозвіл на його придбання також не потрібен, видати його можуть лише шахраї.

Співробітники правоохоронних органів не можуть насильно забрати шокер. Вилучення відбувається лише за наявності законодавчого встановлення. Враховуючи, що ранні постанови повністю скасовані, а нові не розроблені, шокер належить до засобів, яким можна володіти та користуватися у разі потреби. Якщо ж його все ж таки вилучать, можна сказати, що він призначений для відлякування собак. У цьому випадку засіб треба відправити на експертизу, яку в Україні не проводять. Вказана ціна на електрошокер доступна майже кожному, тому сміливо купляйте даний пристрій.