Заказать звонок
ᐉ Купить мощный электрошокер в Киеве ⭐ и Украине магазин шокеров от wei-shi.com.ua

067-146-30-30

RU UA UA
Корзина


График работы
Пн-Птн с 09:00 до 19:00
Сб-Вс - только онлайн заказы

Внимание
Остерегайтесь подделок
Информация
  

Придбати електрошокер у Львові

           Електрошокери - пристрої, призначені для самооборони, які з недавніх пір стали доступні звичайним громадянам. Електрошокери у Львові, а також по всій Україні можна носити і використовувати на законній підставі, з метою забезпечення особистої безпеки.

Зовні електрошокер – це є пристрій чорного кольору, що має невеликий розмір, з виступаючими з неї двома контактами-електродами. Щоб скористатися пристроєм, необхідно приставити електроди шокера до тіла нападаючого і натиснути на пускову кнопку. В результаті впливу електричного розряду електрошокера, агресор на деякий час знешкодшується, у нього настає місцевий параліч, а в деяких випадках можлива втрата свідомості. Ступінь впливу електрошокера залежить від сили напруги.

 

 

          Сама по собі напруга не володіє вражаючим чинником. Але чим більше його величина, тим більше буде розмір електричної дуги, що утворюється між включеними електродами, а, отже, і пробивна сила шокера крізь товщу одягу.

 

В нашому інтернет-магазині можна придбати електрошокер у Львові і інших містах країни для самооборони і для відлякування собак. Широкий модельний ряд електрошокерів китайського виробництва «Wei-Shi» дозволить зробити вам оптимальний вибір. Не зможете зробити самостійний вибір, наші консультанти завжди готові прийти на допомогу, вони підберуть пристрій враховуючи ваші бажання і вимоги.

           

Якщо ви хочете придбати найпотужніший електрошокер у Львові з високою пробивною здатністю, то варто звернути увагу на моделі Storm, Фантом про або Шерхан 1101 Pro Police. У каталозі нашого інтернет-магазину ви також зможете знайти популярний електрошокер Каракурт і паралізатор, який дозволить вам в частки секунди знешкодити противника - електрошокер Toch taser. 

 

Менш габаритні моделі зацікавлять представниць жіночої статі. Незважаючи на малі розміри, ці «жіночі» шокери досить ефективні, а іноді їх характеристики потужності перевищують показники потужності деяких аналогових моделей в стандартних корпусах.

 

          Купити електрошокер у Львові можна не тільки для самооборони від хуліганів, але і для захисту від собак. Шокер будь-якої моделі - дуже ефективний відлякувач собак. Озон, який виділяється при утворенні електричної дуги між електродами, викликає у собак панічний страх, і, намагаючись сховатися від загрози, вони тікають. Якщо ви хочете придбати відлякувач собак, то рекомендуємо звернути увагу на дешеві моделі шокерів.

 

Для того щоб придбати электрошокер у Львові, достатньо звернутися до наших продавців-консультантів в онлайн режимі або в телефонному режимі. У нас переставлений широкий асортимент, і ми зможемо вдовольнити кожного клієнта, звертайтесь.