Заказать звонок
ᐉ Купить мощный электрошокер в Киеве ⭐ и Украине магазин шокеров от wei-shi.com.ua

067-146-30-30

RU UA UA
Корзина


График работы
Пн-Птн с 09:00 до 19:00
Сб-Вс - только онлайн заказы

Внимание
Остерегайтесь подделок
Информация
  

Електрошокери Київ

Кожен рік росте попит на такий вид засобу для самооборони як електрошокер. В Україні і в сусідніх країнах за останній час це справжнє відкриття, чого не можна сказати про європейські країни. Населення Європи вже давно відчули на практиці всі переваги такого незвичайного і максимально безпечного засобу самооборони. 

Електрошокер - це надійний засіб самооборони. Компактний прилад, який виручить у критичній ситуації. Шокер ефективно впливає на нападника, не завдаючи при цьому фізичної шкоди. Перед тим, як купити шокер, необхідно ознайомитися з модельним рядом і вибрати прилад, який найбільше підходить.

 

Так як попит на даний товар стрімко почав рости, виробниками почалось вдосконалення модельного ряду. Якщо в початковий період нараховувалося невелика кількість моделей, які були виставленні на продаж, то сьогодні дана ситуація значно змінилася, і для споживачів представляється більш ніж тридцять моделей якісних і потужних електрошокерів. Якщо враховувати потреби споживачів, то данні пристрої самооборони можна розділити на 2-ві групи: моноблоки - шокери в формі прямокутника та шокери у формі ліхтаря. 

Шокери-ліхтарі можуть бути виготовлені або в металевому, або в пластиковому корпусі. Також є відмінності відносно габаритів. Наприклад: Фантом, Шторм, Шерхан 1101 павер - це кишенькові шокери, мають компактні розміри, і їх можна носити з собою постійно. А такі шокери як Кобра 1106, Титан 1108 мають достатньо великі розміри і в основному використовуються охоронними структурами, таксистами. 

Моноблоки, або прямокутні електрошокери - це кишенькові шокери. Габарити можуть мати невеликі відмінності залежно від марки та виробника, але їх основне призначення - це комфортне повсякденне носіння для самозахисту. Самим популярним представником даної групи являється шокер Оса 800, також до цієї категорії відносяться моделі: Оса 928, Оса 704, Оса 958, Оса 618 та інші.

Так, на сучасному ринці можна зустріти різноманітні шокери, яку будуть відрізнятися дизайном, габаритами, потужністю, але їх всіх об'єднує єдина мета - ефективний самозахист під час небезпеки.