Заказать звонок
ᐉ Купить мощный электрошокер в Киеве ⭐ и Украине магазин шокеров от wei-shi.com.ua

067-146-30-30

RU UA UA
Корзина


График работы
Пн-Птн с 09:00 до 19:00
Сб-Вс - только онлайн заказы

Внимание
Остерегайтесь подделок
Информация
  

Купити електрошокер в Івано-Франківську інтернет магазин

 

Купити електрошокер в Івано-Франківську 

Електрошокери - це компактні пристрої, які призначені для протидії нелегальним діям. Відносяться до зброї самооборони. Вражаючим фактором, є струм високої напруги, але малої сили. Що призводить до дезорієнтації ураженого нападника, а в деяких моделях – до короткочасної паралізації до 30 хв. І до м'язової дисфункції, але не призводить до летального результату.

 

Види електрошокерів

Розрізняють:

         контактні;

         безконтактні шокери.

Останні - прерогатива органів правопорядку в деяких країнах, тому ми не будемо детально на них зупинятися.

Зупинимося на контактних моделях, з огляду на те, що вони доступні для покупки простими громадянами і не вимагають ніяких дозвільних документів. Відразу варто уточнити, що в законодавстві України немає заборонних статей для володіння електрошокером. Тому якщо вас зацікавила покупка, ви можете її цілком легально здійснити.

 

Подробиці про пристрої

У своїй суті шокери складаються з:

         джерела живлення, їм може виступати батарея або акумулятор;

         електронного перетворювача напруги який є електротехнічним пристроєм, що збільшує потужність струму;

         високовольтного імпульсного пристрою міняє струм, для досягнення характеристик здатних привести до зупинки нападника.

Сучасна електроніка дозволяє вмістити всі ці компоненти в досить компактний корпус, чим користуються виробники, надаючи їм вигляд ліхтариків, телефонів, або навіть помади. Це дозволяє уникнути небажаної уваги, при випадковій демонстрації, і в той же час відчувати себе впевнено, володіючи компактним засобом самозахисту. Кількість розрядів в повністю зарядженому шокери різняться у різних моделей і залежать від тривалості кожного розряду і від ємності джерела струму.

 

Принципи впливу

Електрошокери розрізняються також за принципами впливу на організм людини (або тварини):

1.       Оглушення. Отримавший розряд шокера нападник, впадає в стан близький до нокауту. Це різко знижує рівень агресії.

2.       Порушення м'язової координації. Або, просто, судоми. Нападаючий падає, від мимовільного скорочення м'язів і втрачає здатність до дій.

Також характер впливу сильно залежить від часу контакту нападника з розрядником. Тривалість понад 5 секунд не рекомендується, зауважте, що на людей в стані алкогольного сп'яніння шокер діє сильніше. Варто відзначити, що всі негативні наслідки повністю самоусуваються протягом двох-трьох годин після контакту.

З безперечних плюсів електрошокера можна назвати той факт, що розряд пробиває одяг (деякі моделі навіть зимовий).

Ціна

Розвиток електроніки та її мініатюризація привели до істотного зниження ціни на всі компоненти електрошокера. Це дозволяє зарахувати їх до загальнодоступних засобів самооборони. Як і серед інших електронних пристроїв, існують визнані бренди і пристрої китайського виробництва. Ціни на берндові, наприклад пристрої фірми WEI- SHI, вищі, але все одно доступні широкому колу споживачів. Наприклад, покупка пристрою в Івано-Франківську з наступною доставкою в міста України в основному укладається в суми 500-800 гривень.

Підсумок

Якщо вам необхідний компактний легальний засіб самооборони, за доступною ціною, що не потребує спеціальних навичок володіння і трудомісткого догляду, то електрошокер - то те що вам потрібно. Залишилося підібрати модель і замовити в Івано-Франківську її на нашому сайті.