Заказать звонок
ᐉ Купить мощный электрошокер в Киеве ⭐ и Украине магазин шокеров от wei-shi.com.ua

067-146-30-30

RU UA UA
Корзина


График работы
Пн-Птн с 09:00 до 19:00
Сб-Вс - только онлайн заказы

Внимание
Остерегайтесь подделок
Информация
  

Магазин електрошокерів в Україні

 

Покупка електрошокера в інтернет-магазині в Україні

Навіть найпотужніший шокер не заподіє сильної шкоди здоров’ю злочинця, навіть якщо він має проблеми з серцем. У нашому магазині шокерів в Києві пропонується великий асортимент різних моделей (новинок 2022 року) за доступною ціною: Шерхан 1101 Про, Фантом про Плюс, Ягуар Про, Каркакурт, Скорпін Про Плюс, ЗЕУС, Оса Про, Паралізатор, Блискавка, Тітан, у вигляді ліхтера або дубинки та багато інших варіантів. Ціни стартують від 500 до 1700 грн.

 

 

Як захистися шокером

Дуже багато людей постійно носять з собою шокер. Він являє собою ідеальний захист від злочинця або агресивно настроєної собаки. Головне призначення полягає у тому, щоб вивести нападника з ладу на деякий час, завдяки чому надається можливість та викликати поліцію. Нападник буде паралізований приблизно на декілька хвилин.

Шокер являється зброєю, яка призначена для захисту, а не для поранення або вбивства. 200 000 вольтів достатньо, щоб знерухоміти нападника на пів години. Якщо ви не хочете залиши людину інвалідом, треба обережно користуватися даним пристроєм. Принцип роботи електрошокера наступний:

         доторкнутися пристроєм до тіла злочинця;

         натиснути кнопки активування електричного розряду.

Злочинець буде страждати від больових відчуттів, його м’язи відчують спазм, рівень цукру в крові значно знизиться. Оптимально, якщо жертва буде знаходитися максимально близько до нападника. Удар током не нанесе йому сильних пошкоджень, оскільки головна мета шокера виключити людину на декілька хвилин.

 

ї

 

Причини покупки лектрошокера

Придбати електрошокер можна у нашому магазині WEI-SHI.COM. UA по досить приємним цінам. Його головна перевага заклечається в тому, що він бути різної форми, дизайну та розміру. Нові моделі виконані у стриманому стилі, практичні, максимально ефективні. Вони можуть мати виготовлені у вигляди помади, смартфона, пачки цигарок, ліхтарика, дубинки тощо. Перед тим як купити шокер, необхідно підібрати найбільш відповідний для себе варіант. Звертайте увагу на:

         Напруження – чи вища, тим краще, оскільки завдяки цьому струм проходить навіть через товстий шар одягу, виконуючи свої функції.

         Зовнішній вигляд – може буди будь-якої форми, розміру та кольору. Жінкам підійдуть невеликі моделі у вигляді губної помади, мобільного телефону, запальнички, чоловікам – у вигляді кастету, дубинки, ліхтарика.

         Кількість функцій – сюди відноситься перезарядження, ремінець для руки, наявність сигналізації тощо.

Наші консультанти допоможуть придбати найбільш відповідну модель з урахуванням усіх побажань клієнта. Даний виріб потребує меншої точності, чим інші варіанти зброї, яка призначення для самозахисту. Шокер уявляє собою загрозу, завдяки якій злочинець не зможе на вас напасти. Електрошокер також захищає від агресивних собак завдяки звукам та іскрі.

 

 

Де купувати шокер?

Якщо потрібен функціональний та стильний прилад, звертайтеся до нас. На електрошокери ціна досить доступна і точно вам сподобається. До переваг нашої компанії відноситься:

         безплатні консультації;

         оперативне оброблення замовлення;

         доставлення виробу по всій території України різними почтовими службами;

         гарантія на усі види продукції.

У нас можливо знайти не лише нові моделі, а й ті, які були зняти з виробництва, при цьому не менш функціональні та ефективні. Якщо звернутися до нас, ми допоможемо захистити ваше життя від різних злочинців. Ми гарантуємо високу якість товару, його довгий період експлуатації, надійність та ефективність. Ви точно залишитеся задоволені здійсненною покупкою.