Заказать звонок
ᐉ Купить мощный электрошокер в Киеве ⭐ и Украине магазин шокеров от wei-shi.com.ua

067-146-30-30

RU UA UA
Корзина


График работы
Пн-Птн с 09:00 до 19:00
Сб-Вс - только онлайн заказы

Внимание
Остерегайтесь подделок
Информация
  

Купити електрошокер в Тернополі

Електрошокери - це досить популярні компактні, ефективні, потужні й універсальні засоби для самооборони. Пристрій знаходиться у вільному продажі на території України, і купити його можна в онлайн магазинах або спеціалізованих магазинах.

Купити електрошокер в Тернополі можна в нашому інтернет магазині. Наш асортимент складають тільки високоякісні, доступні за ціною і справжні шокери.

 

 

Вплив електрошокера приводить агресора в стан дезорієнтації, втрати свідомості, судоми (загальний час м'язової дисфункції після впливу пристрою становить тридцять хвилин). Пристрій повністю безпечний, тому що не завдає шкоди організму противника. Одним з основних переваг шокера - це можливість його використання в закритому і обмеженому просторі (магазині, ліфті, сходовому майданчику).

На сьогоднішній день розрізняють два різновиди шокерів:

                 безконтактні;

                 контактні електрошкери.

Безконтактні шокери використовуються зазвичай для відлякування собак (відлякувачі) і правоохоронними органами (більш потужні стріляючі моделі).

Найпоширенішими сьогодні вважаються шокери-ліхтарики, так як вони зовні непримітні і дуже зручні у використанні. Придбати електрошокер в Тернополі можна будь-якого дизайну, форми і потужності. Зустрічаються пристрої в формі ліхтарика, помади, запальнички, прямокутника і т.п. по потужності виділяються: відлякувачі (потужністю до десяти Ватт) використовуються для захисту від диких і агресивних собак, із середньою потужністю шокери (від десяти до тридцяти Ватт) - знешкоджує агресора на кілька хвилин і потужні шокери (з потужністю вище тридцяти Ватт) - використовуються частіше всього охоронними службами та правоохоронними органами.

 

 

Переваги електрошокерів:

                 компактність і зручність у використанні (прилад чудово поміщається в маленькій сумочці, барсетці або на поясі, що дозволяє використовувати його в самих непередбачуваних моментах);

                 можливість використання в якості контактного і безконтактного пристрою для самооборони;

                 застосування в закритих і обмежених по площі приміщеннях, де не можна використовувати газові балончики та травматичні пістолети;

                 наявність сучасного потужного акумулятора (в деяких моделях він змінний, в деяких вбудований);

                 наявність зарядки від мережі (в деяких моделях є додаткова зарядка від автоприкурювача);

                 для покупки і застосування немає необхідності отримувати спец. дозволи та навички.

 

У нашому інтернет магазині wei-shi.com.ua можна придбати електрошокер швидко, доступно в Тернополі та з доставкою в будь-який регіон країни.