Заказать звонок
ᐉ Купить мощный электрошокер в Киеве ⭐ и Украине магазин шокеров от wei-shi.com.ua

067-146-30-30

RU UA UA
Корзина


График работы
Пн-Птн с 09:00 до 19:00
Сб-Вс - только онлайн заказы

Внимание
Остерегайтесь подделок
Информация
  

Придбати потужний електрошокер

 

❌ Купити едектрошокер – найкраще рішення для самозахисту. 

Напевно кожен з нас хоча б раз у своєму житті стикався з ситуацією, коли потрібно було захистити своє здоров’я або близьких людей. Після цього багато замислювалося над тим, щоб купити електрошокер. Даний пристрій підрозділяється на різноманітні моделі, які відрізняються між собою розміром, формою, дизайном, потужністю, наявність додаткових опцій. Він поєднує в собі надійність, потужність, високу якість, довгий експлуатаційний період. Консультанти допомагають підібрати найбільш відповідний варіант, якій відповідатиме вашим потребам.

 

 

⭐ Різновиди лектрошокерів 

Перед тим як придбати шокер, необхідно зрозуміти, які функції вам підійдуть, а від яких можна відмовитися. Основним критерієм вибору являється потужність, яка підрозділяється на 3 основні категорії:

         Відлякування – 40-80 ват, видає гучний звук та іскри після включення, які лякають агресивно налаштованих звірів, у тому числі бродячих собак. При контакті з оголеними ділянками тіла викликають невеличкий дискомфорт, але свідомості нападник не втрачає.

         Дезорієнтація – 80-120 ват, причиняє сильні больові відчуття, після тривалого контакту суб’єкт втрачає можливість нормально орієнтуватися в просторі.

         Паралізація – понад 120 ватів, після двох секунд контакту знепритомніє навіть людина, яка знаходиться в гарному фізичному стані, на тілі можуть залишитися сильні опіки.

 

 

✅ Ліхтарик шокер вважається найактуальнішим варіантом, тому що він дозволяє не тільки освітлювати темні провулки, але й тимчасово осліпити нападника.

Найкраще рішення

На електрошокери ціна досить приємна, тому їх може дозволити собі майже кожна людина. Даний пристрій має наступні переваги:

         Нема потреби у дозволі на покупку – шокер повністю законний, їм можна користуватися по прямому призначенню, не боячись нанести сильну травму нападнику.ьові відчуття.

•         Різноманітність – може мати вигляд пачки цигарок, губної помади, телефону тощо, поміщається в кишені, дамській сумочці, можна носити на ремні.

•         Комплектація – в наявності додаткові аксесуари: зарядка, чохол, поясна кліп

 

         Ефективність – підходить як для самозахисту від агресора, так і від бродячих собак та різних диких тварин. Діє на нападника будь-якої маси та фізичної підготовки, викликає дезорієнтацію, втрату свідомості на деякий час, болса, змінний акумулятор.

Кожна модель має свою індивідуальну потужність, від якої залежить пробивний шар верхнього одягу. Ідеально прикладати пристрій до оголених ділянок тіла, таким чином його ефективність зростає в декілька разів.

 

 

 ✅ Принцип дії шокера

Потужний шокер вважається зброєю, основна ціль якої знерухоміти супротивника, вивести його з ладу, щоб з’явився час на втечу та поклик про допомогу. Правильне використання агрегату полягає у наступному:

         Пристрій треба максимально близько наблизити до агресора, бажано торкатися оголених ділянок, таким чином досягається максимальна ефективність.

         Після необхідно натиснути на кнопку активації.

         Декілька хвилин агресор страждатиме від болю, з’являються спазми у м’язах, знижується рівень цукру в крові, може навіть втратити свідомість.

Ви отримаєте достатньо часу, щоб зателефонувати у поліцію, покликати на допомогу та втекти. Пам’ятайте, що навіть найпотужніший шокер не спричиняє довгострокової шкоди (максимальний час – 20-30 хвилин). Головна перевага агрегату полягає у різноманітних формах, завдяки чому у вас є козир – несподіванка. Якщо ви вирішили купити електрошокер в Україні, звертаєтеся до перевірених магазинів, які мають багато позитивних відгуків.