Заказать звонок
ᐉ Купить мощный электрошокер в Киеве ⭐ и Украине магазин шокеров от wei-shi.com.ua

067-146-30-30

RU UA UA
Корзина


График работы
Пн-Птн с 09:00 до 19:00
Сб-Вс - только онлайн заказы

Внимание
Остерегайтесь подделок
Информация
  

➤ Як електрошокер діє на собак

 

☑️ Як електрошокер діє на собак

Перебуваючи на вулиці людина може зіткнутися з різноманітними небезпеками. Найбільш актуальна – агресивні тварини: можуть бути бродячими чи навіть домашніми. Електрошокер від собак точно стане у нагоді, адже він гарантує захист, при цьому завдяки правильному використанню ви не нашкодите песику.

 

 

✅ Вибір електрошокера від собак.

Чи допоможе шокер проти собак? Дане питання важливе для усіх користувачів. Відповідь – однозначно так. В першу чергу при виборі необхідно звертати увагу на потужність. Моделі 1-го класу вважаються найбільш ідеальними: вони потужні, під час включання виділяють гучний звук та багато озону, що відлякує тварин. У цьому випадку контакт зовсім не обов’язковий.

Також не забувайте про додатковий функціонал, форму та довжину електродів. Зовсім короткі абсолютно не актуальні, адже у випадку нападу пес зможе дістати вас і заподіяти шкоди. Більш довгі дроти дозволяють не контактувати з твариною.

Тримайте прилад не в сумочці чи барсетці, а в кишені. Таким чином, ви зможете швидко його дістати. Також не забувайте, що доторкання приладом до носа тварини може її вбити, бо це найчутливіша зона. Будьте обережні, щоб не нашкодити песику (вам потрібен лише захист, а не вбивство).

При необхідності звертайтеся до консультантів: допоможуть підібрати найбільш відповідну модель, відповідають на питання, враховують усі побажання та до кожного клієнта знаходять персональний підхід.

 

 

❎ Як діє шокер на собаку?

Даний прилад поділяється на два основних види:

         Для залякування тварини достатньо нажати на кнопку включення, після чого виникає електрична дуга та з’являється запах озону (видовище вражаюче, особливо в сутінках). Характерний тріск звучить загрозливо і не природне, викликає переляк, страх, причому на відстані кількох метрів.

         Якщо не встигли налякати тварину, доторкніться до неї електричним зарядом, але будьте обережні – песика треба налякати, а не вбити чи при нести великої шкоди. Потужності досить для виведення з ладу навіть великих порід. Середні «вимикаються» приблизно на 10 хвилин, малі скоріш за все нападати не будуть.

Якщо вирішили придбати шокер від собак, пам’ятайте про наслідки: доторкання до носа вб’є тварину; електричний розряд викликає дезорієнтацію, судоми, скорочення кінцівок, тяжке дихання. Дивні відчуття лякають псів, вони точно залишать усі думки, стосовно нападу.

 

 

Найчастіше нападають не вуличні, а домашні пси, яких власники неправильно виховують, використовують жорстокість та агресію. Тварини не винні, що належать ненормальним людям. Тому будьте обережні, щоб не принести їм ще більшої шкоди.

Вважаємо, що ми відповіли на питання, як шокер діє на собаку. Дотримуючись усіх перерахованих правил, ви точно зможете підібрати відповідний для себе прилад, який відповідатиме усім побажанням та забаганкам.

Рішення купити електрошокер стане правильним – це надійний захист від агресивності та нападу. Ви почуватиметеся повністю комфортно, зможете гуляти у будь-яку пору дня.